PC METAL s.r.o.

STROJNÍ PARK

 

 

    NUMERIC A26 CNC SOUSTRUŽNICKÝ AUTOMAT

    Jednovřetenový soustružnický revolverový automat NUMERIC A 26 CNC se šesti řízenými osami je určen pro výrobu složitých obrobků v automatickém cyklu z přesných tyčí. V poloautomatickém cyklu lze obrábět polotovary, které se do upínajícího pouzdra vkládají ručně. Na stroji je použit řídící systém, servopohony suportů a pohon hlavního vřetene od firmy MITSUBISHI.

 


 

    NUMERIC A42 CNC SOUSTRUŽNICKÝ AUTOMAT

    Jednovřetenový soustružnický revolverový automat NUMERIC A 42 CNC se šesti řízenými osami je určen pro výrobu složitých obrobků v automatickém cyklu z přesných tyčí. Maximální průchod vřetene 42 mm. Stroj je osazen 8 polohovou revolverovou hlavou s možností poháněných nástrojů - nožová hlava s možností osazení 4 kusy držáků. Ve stroji je přenášecí hlava spolu s dokončovacím zadním pracovištěm. V poloautomatickém cyklu lze obrábět polotovary, které se do upínajícího pouzdra vkládají ručně. Na stroji je použit řídící systém, servopohony suportů a pohon hlavního vřetene od firmy MITSUBISHI.

  

 

    Challenger lt52 sab

    CNC soustruh. K dosažení vysokorychlostního obrábění při udržení vysoké tuhosti konstrukce je použito lineárního vedení vyrobeného z odlitku, tedy jednoho kusu. Pro hrubování je zaručen výkon vřetena 15kW.

 

 

 

    Ostatní stroje a vybavení

    Mezi další vybavení firmy patří také několik klasických konvenčních strojů, dokončovacích strojů, svařovací vybavení pro TIG, MIG a MAG, vybavení pro leštění a jiné.